سریعترین و راحت ترین روش برای مهاجرت

سريع‌ترين و راحت‌ترين روش براي مهاجرت و اخذ اقامت دائم و پاسپورت اروپايي براي شما و خانواده فرصتي استثنايي به شما اعطا مي‌کند که اقامت دايم اروپا را بدست آوريد و بتوانيد در حوزه شينگن و اتحاديه اروپا زندگي، اقامت، کار و آزادانه سفر کنيد. در سالهاي اخير بعضي از کشورهاي دنيا در ازاي انجام نوعي از سرمايه گذاري، اقامت خود را به متقاضيان اعطا مي‌کنند. با برسي کليه برنامه‌هاي مهاجرتي موجود، ما در اينجا جذاب‌ترين، جديد‌ترين و سريع‌ترين برنامه مهاجرتي حال حاضر را به شما معرفي مي‌کنيم. مهاجرت کانادا

شما مي توانيد گرين کارت امريکا يا اقامت دائم کانادا را بدست بياوريد، مي توانيد اقامت دائم کشورهاي اروپايي حوزه شنگن را دريافت کنيد، و يا حتي پاسپورت يک کشور اروپايي را بگيريد و شهروند اتحاديه اروپا شويد. همچنين ممکن است مانند بسياري افراد علاقمند باشيد که با دريافت پاسپورت يکي از کشورهاي کارائيب در امريکاي مرکزي توانايي مسافرت آزادانه در کشورههاي جهان و بسياري از مزاياي ديگر را بدست بياويد.

همه موارد بالا مي توانند گزينه خوبي باشند، ولي تنها يک کشور هست که شرايط منحصر به فردي دارد و آن را در اينجا به شما معرفي ميکنيم. ما تمامي کشورهاي جهان را که برنامه مهاجرتي و شهروندي براي سرمايه گذاران را دارند به دقت بررسي نموده ايم و بهترين هاي آنها را در اختيار متقاضيان مهاجرت قرار مي دهيم:
براي بعضي از شما بر اساس اولويت هايتان يکي از برنامه هاي بالا مي تواند بهترين انتخاب باشد و جرئيات هر يک را ميتوانيد در وب سايت ما بخوانيد. ممکن است بخواهيد در کشور امريکا زندگي کنيد و گرين کارت امريکا را براي خود و خانواده تان مي خواهيد. ما مظمئن ترين پروژه سرمايه گذاري EB-5 را برايتان داريم. انتخاب شما مي تواند کانادا باشد به اين دليل که يکي از بهترين کشورهاي دنيا براي زندگي است، يا به اين دليل که بستگان يا دوستان شما در اين کشور هستند يا به ساير دلايل شخصي حاضر هستيد سالهاي طولاني براي بدست آوردن اقامت کانادا صبر کنيد. ممکن است فردي متمول باشيد و مشکلي براي صرف هزينه هاي گزاف بالاي يک ميليون دلار نداشته باشيد و به پاسپورت سريع يک کشور اروپايي نياز داريد. در اين صورت قبرس و مالتا را به شما توصيه ميکنيم.

شايد آزادي مسافرت به کشورهاي جهان مورد نظر شماست و شهروندي با ارزش کشورهاي حوزه کارائيب را مي خواهيد. ما کشورهاي گرانادا، آنتيگوا، سنت کيتس و دومينيکا را به شما معرفي مي کنيم. يا با خريد ملک در يک کشور اروپايي مثل پرتغال مايل هستيد اقامت دائم اروپا را داشته باشيد. هر يک از روشهاي فوق و هر روش مهاجرتي ديگر داراي مزايا و معايبي هستند. هر يک از اين کشورها دائما با نگاه به يکديگر براي جذب سرمايه گذاران بيشتر و بهتر در حال رقابت هستند. هميشه بر اساس اولويتهاي شما يکي از اين برنامه ها بر ساير برنامه ها برتري دارد.

ما همه اين برنامه ها را با دقت بررسي کرديم و در نتيجه ميتوانيم در تصميم گيري به شما کمک کنيم. بعضي از برنامه ها بسيار گران هستند، بعضي نياز مند دانش زبان هستند، بعضي مستلزم صرف زمان طولاني هستند و بعضي شما را مجبور به اقامت فيزيکي براي مدت طولاني در کشور ميکنند.