کلاردشت

فروش ويلا در کلاردشت- کِلاردَشت ناحيه‌اي در استان مازندران و ?? کيلومتري شهر چالوس است. ??? کيلومتر با تهران فاصله دارد. مرکز کلاردشت حسن‌کيف است. کلاردشت دشتي بر فراز کوه‌ها است. وسعت اين منطقه در حدود ???? کيلومتر مربع است.

اين ناحيه از جنوب به قله? تخت سليمان تا حدود گردنه? کندوان و از شمال به درياي خزر و شهر عباس‌آباد، از شرق به چالوس، نوشهر و کجور و از غرب به قزوين و الموت محدود است.

کلاردشت دو جاده ارتباطي مهم دارد. جاده نخست در جاده چالوس از مرزن آباد در ?? کيلومتري جنوب چالوس منشعب شده و با مسيري ?? کيلومتري که از ميان تپه‌هايي که بر دامنه‌شان گندم و جو کاشت مي‌شود به کلاردشت مي‌رسد. جاده دوم از عباس‌آباد واقع در جاده کناره خزر، در بين راه چالوس و تنکابن منشعب شده و با طول ?? کيلومتر پس از گذشتن از جنگل‌هاي متراکم و بسيار زيبا در ناحيه مکارود به غرب کلاردشت مي‌رسد.

در منطقه کلاردشت ?? قله با ارتفاع بيش از ???? متر قرار دارد که نمونه کم‌نظيري را بوجود آورده است. علم‌کوه با ارتفاع ???? متر بلندترين آن‌هاست.[?]

کلاردشت دشتي است در ميان دره‌اي باز و گسترده که ييلاقات و آبادي‌هاي فراواني را در بر گرفته‌است. مرکز کلاردشت "حسن کيف" بوده و در ده زيباي رودبارک در زير قله علم کوه با رودخانه‌اي پر آب و زيبا و ويلاهاي متعدد از محل‌هاي مهم و جاذبه‌هاي گردشگري ويژه منطقه به شمار مي‌رود. کلاردشت در ايران به بهشت گمشده معروف شده وهرساله به دليل زيبايي طبيعي و بي‌نظير و آب و هواي بسيار مطبوع و به ويژه درفصل تابستان پذيراي هزاران گردشگر داخلي و خارجي است.